Psykologipalvelu Psyyke

Heti vapaat ajat

Seuraavilla psykoterapeuteilla, psykoterapiaopiskelijoilla ja psykologeilla on vapaita aikoja 1-2 viikon kuluessa.  

Psykoterapeutit:

Minna Ala-Harja (Puhelin: 045 698 9445, Email: minna.ala-harja @psyyke.fi (poista välilyönti ennen @-merkkiä, Toimipaikka: Arkadia)

Riitta Tuomisto (Puhelin:  040 187 4947, Email: riitta.tuomisto @psyyke.fi, Toimipaikka: Arkadia)

Helena Toppari (Puhelin: 040 527 0287, Email: helena.toppari @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Heidi Pyykkönen (Puhelin: 040 0860 970, Email: heidi.pyykkonen @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Eeva Joki (Email: eeva.joki @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Marko Tapio (Puhelin: 040 952 7834. Email: marko.tapio @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Tuula Seppänen (Puhelin: 040 484 8959, Email: tuula.seppanen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö) 

Soili Sirola (Puhelin: 044 975 6207, Email: soili.sirola @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Juha Rainio (Puhelin: 050 535 1772, Email: juha.rainio @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Juha Karola (Puhelin: 044 551 7034, Email: juha.karola @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Marja Suomela: (Puhelin: 040 763 7648, Email: marja.suomela @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö) 

Tarja Södergård (Puhelin: 040 969 1375, Email: tarja.sodergard @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Annele Lindeqvist (Puhelin: 040 758 6682, Email: annele.lindeqvist @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Hypnoterapeutit:

Erkki Brummer (Puhelin: 040 4130 239, Email: erkki.brummer @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Psykoterapiaopiskelijat: 

Sari Fält (Puhelin: 044 2533011, Email: sari.falt @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Tapani Alanen (Puhelin: 040 583 1177, Email: tapani.alanen @psyyke.fi Toimipaikka: Töölö)

Seija Varis-Tirkkonen (Puhelin: 040 357 3588, Email: seija.varis-tirkkonen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Heidi Mäkinen (Puhelin: 050 3486655, Email: heidi.makinen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Oihonna Vilhu (Puhelin: 050 326 4806 , Email: oihonna.vilhu @psyyke.fi, Toimipaikka: Arkadia)     

Minna Lehikoinen (Puhelin: 050 339 2545, Email: minna.lehikoinen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Psykologit: 

Outi Avalon (Puhelin: 040 6727 441, Email: outi.avalon @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Paripsykoterapia:

Helena Toppari (Puhelin: 040 527 0287, Email: helena.toppari @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Riitta Tuomisto (Puhelin:  040 187 4947, Email: riitta.tuomisto @psyyke.fi, Toimipaikka: Arkadia)

Seija Varis-Tirkkonen (Puhelin: 040 357 3588, Email: seija.varis-tirkkonen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Heidi Mäkinen (Puhelin: 050 3486655, Email: heidi.makinen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Annele Lindeqvist (Puhelin: 040 758 6682, Email: annele.lindeqvist @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Minna Lehikoinen (Puhelin: 050 339 2545, Email: minna.lehikoinen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Perheterapia:

Riitta Tuomisto (Puhelin:  040 187 4947, Email: riitta.tuomisto @psyyke.fi, Toimipaikka: Arkadia)

Annele Lindeqvist (Puhelin: 040 758 6682, Email: annele.lindeqvist @psyyke.fi, Toimipaikka: Sörnäinen)

Minna Lehikoinen (Puhelin: 050 339 2545, Email: minna.lehikoinen @psyyke.fi, Toimipaikka: Töölö)

Osan terapeuteistamme vastaanotolle voit tehdä ajanvarauksen suoraan palvelusta Minduu

Neuropsykologisten tutkimusten ja kuntoutusten ajanvaraukset: Neuropsykologien yhteystiedot

Katso tarkemmat yhteys- ja vastaanottotiedot: Psykoterapeutit Arkadia, Töölö ja Sörnäinen, Hypnoterapeutit, Pariterapeutit, Perheterapeutit, Psykologiset palvelut, Ryhmäpsykoterapeutit, Koulutuspsykoterapia, Languages

Tiedot päivitetty 7.10.2017

Palvelemme Helsingissä
Arkadiassa, Töölössä ja Sörnäisissä.
Katso heti vapaat ajat
Site Design by Wiseweb